Керівник НАЕК зазначив, що наразі Компанія разом зі своїми партнерами працює над впровадженням нових «атомних» проєктів. Передусім зведення нових блоків на майданчику Хмельницької АЕС за технологією АР1000 від Westinghouse, впровадження в Україні технології SMR тощо.
«Задля досягнення поставлених цілей ми зацікавлені у співробітництві з новими партнерами. Тож Hyundai E&C міг би брати участь у цих проєктах», – сказав Петро Котін.
Своєю чергою Хьон Хван Пак висловив підтримку Україні та повідомив про бажання поглибити співпрацю між компаніями. Південнокорейська компанія готова долучитись до українських проєктів з розширення атомної генерації, а також впровадження спільних інноваційно-дослідницьких проєктів.
В межах зустрічі очільник НАЕК розповів про ситуацію на тимчасово окупованій росіянами Запорізькій АЕС. Він висловив сподівання, що тиск міжнародного співтовариства допоможе змусити росіян покинути найбільший в Європі атомний об’єкт. І зауважив, що після повернення ЗАЕС під контроль України Енергоатом розраховуватиме на підтримку своїх партнерів задля відновлення безпечної експлуатації станції.