Ярек Неверович
Під час першого терміну президента Литви Гітанаса Науседи Ярек Неверович працював головним радником з питань навколишнього середовища та інфраструктури. До цього він допомагав створювати та впроваджувати інвестиційну стратегію для першого в країнах Балтії Інвестиційного фонду інфраструктури та енергетики.
Пан Неверович був міністром енергетики Литви під час головування країни в Раді ЄС у 2013 році, де він очолював Енергетичну раду. На цій міністерській посаді він керував юридичним розподілом функцій в литовському газовому секторі та здійснював нагляд над будівництвом Клайпедського терміналу зрідженого природного газу, що зруйнувало монополію на постачання газу в країнах Балтії та забезпечило критично важливу опору для регіональної енергетичної безпеки.
Він також оптимізував зусилля та забезпечив належне фінансування для виведення з експлуатації Ігналінської атомної електростанції. З 2008 по 2012 рік, обіймаючи посаду генерального директора LitPol Link SPV, він керував розробкою проєкту об'єднання систем передачі електроенергії між Литвою та Польщею.
Пан Неверович отримав ступінь магістра з міжнародних політичних та економічних відносин у Варшавській школі економіки і наразі працює над докторською дисертацією, присвяченою енергоефективності та відновлюваній енергетиці.
Майкл Елліот Кірст
Майкл Е. Кірст обіймає посаду керуючого директора Euro Atlantic Partners. Ця брюссельська консалтингова компанія використовує свій багаторічний і великий трансатлантичний комерційний і політичний досвід для підтримки, зокрема, розвитку енергетики, інновацій та екологічної стійкості.
Наразі пан Кірст також є старшим радником Державно-приватної програми Міністерства торгівлі США з будівництва малих модульних реакторів. На цій посаді пан Кірст відповідає за розробку, планування та реалізацію пан'євразійських ініціатив, спрямованих на сприяння впровадженню малих та передових ядерних реакторів.
Раніше пан Кірст обіймав кілька керівних посад у компанії Westinghouse Electric Company. В Україні він очолював підрозділ з питань палива для реакторів типу ВВЕР, який у 2008 році підписав перший контракт на постачання неросійського ядерного палива. Згодом, як керівник відділу маркетингу та продажів у Центральній та Східній Європі, відповідав за диверсифікацію всіх ринків, які покладалися на російське паливо, а також за технології та інжиніринг. Починав з посади директора з урядових та міжнародних зв'язків у Вашингтоні, а згодом став віцепрезидентом зі стратегії та зовнішніх зв'язків у Європі, на Близькому Сході та в Африці (EMEA).
Свою професійну кар'єру пан Кірст розпочав з посади помічника з питань законодавства тодішнього конгресмена Леона Е. Панетти, відповідального за всі питання, пов'язані з енергетикою, торгівлею, транспортом і телекомунікаціями. Згодом пана Кірста було призначено директором Економічного комітету Асамблеї НАТО в Брюсселі. На цій посаді він здійснював керівництво представниками всіх органів законодавчої влади НАТО в оцінці впливу економічної політики на міркування безпеки Альянсу і, зрештою, відповідав за підтримку першої хвилі нових країн-членів НАТО після закінчення холодної війни.
Наразі пан Кірст є членом Ради директорів та Виконавчого комітету Американсько-української ділової ради. Раніше пан Кірст був президентом Ядерного клубу Брюсселя та членом робочих груп Nuclear Europe.
Тимофій Милованов
Тимофій Милованов закінчив Київський політехнічний інститут (менеджмент) у 1997 та Києво-Могилянську академію за спеціальністю «економічна теорія» у 1999 році.
У 2004 році здобув науковий ступінь доктора філософії з економіки (PhD з економіки) в Університеті Вісконсин-Медісон (США).
Під час Революції Гідності разом із однодумцями, провідними економістами України та світу, заснував платформу VoxUkraine, що ставить за мету підвищення рівня економічної дискусії в Україні.
Тимофій Милованов протягом тривалого часу входить до академічної наглядової ради Київської школи економіки.
7 липня 2016 року Верховна Рада України обрала Тимофія Милованова до Ради Національного Банку України, і з жовтня 2016 року до серпня 2019 року він обіймав позицію Заступника Голови Ради.
У жовтні 2016 року Рада директорів Київської школи економіки призначила Тимофія Милованова почесним президентом Школи.
З серпня 2019 року по березень 2020 року Тимофій Милованов обіймав посаду Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.
У 2024 році Кабінет Міністрів України призначив Тимофія Милованова членом наглядової ради Енергоатома.
Віталій Петрук
Віталій Петрук здобув вищу освіту в Національному аграрному університеті за спеціальністю «Фінанси», за кваліфікацією економіст-фінансист. Також навчався у Києво-Могилянській Бізнес-Школі за кваліфікацією «Управління та адміністрування».
Має 17 років стажу державної служби. На початку 2000-х був помічником Віце-прем’єр-міністра України та першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
Протягом двох років працював на керівних посадах у НАК «Енергетична компанія України»
З 2006 по 2010 роки обіймав посаду начальника Управління експертизи та аналізу розвитку техногенної, екологічної, ядерної безпеки та природокористування Секретаріату Кабінету Міністрів України.
Протягом року був керівником Служби Віце-прем’єр-міністра України Кабінету Міністрів України. З 2011 по 2015 роки обіймав керівні посади в Державному управлінні справами. З 2015 по 2019 роки очолював Державне агентство України з управління зоною відчуження.
З 2020 по 2023 обіймав посаду заступника Голови з економіки ДП «Адміністрація морських портів України» у м. Одеса.
У 2023 році призначений Державним секретарем Міністерства економіки України.
У 2024 році Кабінет Міністрів України призначив Віталія Петрука членом наглядової ради Енергоатома.