Головна Новини Енергоатом готує майбутнє: на РАЕС відбулася ІХ літня ядерна школа для молоді
17 липня 2025

Енергоатом готує майбутнє: на РАЕС відбулася ІХ літня ядерна школа для молоді

main

У літній ядерній школі взяли участь понад 50 студентів і викладачів українських закладів вищої освіти, які готують фахівців для атомної енергетики. Програма включала конференції, круглі столи, обмін досвідом, а також лекції від викладачів профільних університетів і провідних експертів галузі.

 

Організацію та координацію заходу забезпечила Виконавча дирекція з персоналу АТ «НАЕК «Енергоатом», а підготовкою і проведенням займалися фахівці та структурні підрозділи філії «ВП РАЕС». Співорганізатором виступила ГО «Українське ядерне товариство», представники якої долучилися до навчальної та комунікаційної частини програм.  

Проведення подібних заходів має важливе значення у підготовці висококваліфікованих кадрів для української атомної енергетики, що є одним із пріоритетних завдань АТ «НАЕК «Енергоатом» як соціально відповідальної компанії. 

У межах програми учасники відвідали ключові об’єкти Рівненської АЕС, прослухали фахові лекції, пройшли тренінг з тактичної медицини та поспілкувалися з провідними фахівцями Енергоатома.

Студенти представили власні наукові доповіді та презентації, які високо оцінили організатори. Чотири найкращі роботи були відзначені грамотами, подяками та грошовими винагородами від АТ «НАЕК «Енергоатом»:

І місце –  Велі Бекіров, студент Українського державного університету науки і технологій;

ІІ місце – Максим Юров, студент Національного технічного університету України «Київський політехнічний університет» імені Ігоря Сікорського»;

ІІІ місце посіли одразу двоє учасників – Іван Воронецький, студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

Данило Кулаков, студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Такий формат став не лише платформою для обміну знаннями, а й потужним стимулом до професійного зростання. Для студентів це унікальна можливість побачити роботу галузі зсередини, поставити запитання фахівцям, відчути цінність обраного шляху та переконатися, що їхня майбутня професія є важливою, сучасною й необхідною для країни.