Учасники відвідали різні майстер-класи, побували в інформаційному центрі, еколого-хімічній лабораторії та лабораторії зовнішнього радіаційного контролю ХАЕС.
Юні медійники також дослідили флору й фауну рідного краю в Національному природному парку «Мале Полісся». За допомогою представника цеху радіаційної безпеки Хмельницької АЕС учасники провели заміри гамма-фону в зоні спостереження ХАЕС, аби достовірно про це розповісти у своїх медіапроєктах.
У програмі заходу було також передбачено візит на кафедру журналістики й PR-менеджменту, де учасники мали нагоду поспілкуватися з викладачами й студентами університету. Юні медійники дізналися про освітні можливості університету й відчули себе трішки спудеями «Острозької академії», готуючись до виконання одного із завдань табору.
День видався насиченим враженнями. Для блогерів двері відчинив Арт-кластер з унікальними творами мистецтва. А про історію найстарішого вишу Східної Європи учасники почули в академічному музеї.
В останній день медіатабору майбутні журналісти підготували запитання генеральному директору філії «ВП ХАЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» Андрію Козюрі, щоб отримати на них відповіді під час брифінгу.
Бути активними у своєму житті, брати участь в обʼєднуючих благодійних заходах Хмельницької АЕС заохотив учасників Андрій Козюра.