Головна Новини Атомники РАЕС пліч-о-пліч із мешканцями Херсонщини та Сумщини
28 березня 2025

Атомники РАЕС пліч-о-пліч із мешканцями Херсонщини та Сумщини

main

Колектив Рівненської АЕС організував благодійну допомогу для школярів прифронтових та прикордонних регіонів.

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Вараська міська територіальна громада є партнером Борозенської сільської територіальної громади Херсонської області та Миропільської сільської тергромади Сумської області. У межах цього партнерства 40 юних мешканців цих громад разом із вчителями приїхали на оздоровлення і відпочинок до Рівненщини. Атомники Рівненської АЕС вкотре не залишилися осторонь й організували подарунки та насичене дозвілля для дітей.

Кошти працівники підприємства зібрали ще у лютому цього року. Тоді ж атомники передали 450 подарунків для учнів Миропільського ліцею, а також зарядні станції та генератори для добровольчого формування тергромади. Нині учні з 6 по 11 класи Борозенської та Миропільської тергромад отримали індивідуальні подарунки зі спортивною формою та взуттям, засобами гігієни, канцелярією і солодощами. Вручення пакунків разом із екскурсією відбулося в інформаційному центрі Рівненської АЕС «Полісся». Дітей та вчителів тепло зустріли генеральний директор РАЕС Павло Ковтонюк, його заступник з персоналу Олег Килюх, начальниця Вараської міської військової адміністрації Людмила Мариніна та міський голова Вараша Олександр Мензул.

«Україна – єдина і сьогодні, як ніколи, всі регіони мають бути об’єднаними, а ми в тилу зобов’язані допомагати. Ми постараємося, щоб ви відчули тут комфорт і дружню атмосферу, добре відпочили, отримали лише приємні емоції і враження. Сподіваємось, в майбутньому хтось з вас обере професію у ядерній сфері і ми радо будемо чекати вас у нас на підприємстві як молодих спеціалістів», – звернувся до юних гостей Павло Ковтонюк.

«З перших днів повномасштабної війни мешканці Вараша не стояли осторонь. Усі гуртом ми допомагали й допомагаємо ЗСУ та цивільному населенню, в тому числі Херсонщини та Сумщини. Мешканці нашої громади їздили ліквідувати наслідки аварії на Каховський ГЕС, відновлювати Херсонську Кочубеївку, а захисники стоять на Сумщині. Ми усім серцем з вами. Переконана, пліч-о-пліч ми все здолаємо», – підкреслила Людмила Мариніна.

«Сподіваюся, ця подорож надихне вас коли-небудь переїхати у наше комфортне місто і поєднати своє життя із роботою на Рівненській АЕС», – зауважив Олександр Мензул.

Обереги, сплетені дітьми, передала керівництву РАЕС та Вараської громади директор Борозенського опорного закладу освіти Любов Глоба:  «Дякуємо за все, що Вараська громада та її найбільші «донори» – колектив РАЕС робите для нас.

Сподіваємось, ці обереги будуть нагадувати вам про нас, про Херсон, про Суми. Прийде мирний час і ми обов’язково зустрінемо вас на наших Херсонських озерах».

Після екскурсії інформаційним центром РАЕС дванадцятирічна Анна з Миропільської громади зазначила, що в майбутньому хотіла б пов’язати свою професію з атомною енергетикою: «Хочу подякувати працівникам РАЕС за усі подарунки, а особливо мені сподобалися кросівки. Вараш – дуже гарне місто. Неодмінно хотіла б приїхати сюди ще не раз. Екскурсія інформаційним центром була пізнавальною, дуже вразили макети реакторів, велогенератор. Тож я всерйоз задумалася над тим, щоб в майбутньому обрати професію для роботи на Рівненській АЕС».

2025 Енергоатом. Всі права захищені