Сайт компанії працює у новій бета-версії. Попередня версія сайту за посиланням

19.07.2024

Про кар’єру на РАЕС розповіли студентам під час онлайн-вебінару

15 липня у межах літньої практики для студентів старших курсів фізико-технічного факультету (ФТФ) Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна в онлайн-форматі відбувся вебінар на тему «Підготовка персоналу для підприємств атомної енергетики та робота з персоналом на Рівненській АЕС».

Участь у заході взяли заступник начальника управління кадрів РАЕС Сергій Вакуліч та представники секретаріату ГО «УкрЯТ».
Для студентів та викладачів кафедр фізико-технічного факультету, зокрема кафедри матеріалів реакторобудування та фізичних технологій, фахівець Рівненської АЕС розповів про працевлаштування та кар’єрні можливості на атомній станції, укладання тристоронніх договорів «Заклад вищої освіти – РАЕС – Студент», наголосив на перевагах дуальної освіти.
«Сьогодні студенти мають можливість навчатися за тристоронньою угодою «ЗВО – Студент – РАЕС», що дозволяє отримувати підвищену стипендію та дає гарантії під час працевлаштування. Завдяки дуальній освіті у студентів магістратури є нагода, навчаючись працювати на РАЕС, та отримувати стипендію і заробітну плату одночасно. Єдиною умовою є відповідний рівень знань і бажання студента. Сьогодні технічні спеціалісти затребувані, без перебільшення, професія атомника є престижною і популярною», – зазначив Сергій Вакуліч.
Рівненська АЕС та Українське ядерне товариство співпрацюють з профільними закладами вищої освіти, які здійснюють підготовку фахівців для атомної та суміжних галузей. Виконавчий секретар ГО «УкрЯТ», директор департаменту АТ «НАЕК «Енергоатом» Данило Лавренов ознайомив слухачів із сучасним станом атомної енергетики в Україні та закордоном, перспективами розвитку цієї галузі, а також із можливостями побудови кар’єри в цій сфері.
«Останні роки у світі активно почали будуватися атомні блоки. Обсяг інвестицій, який вкладається в атомну енергетику – значний. Відтак, зростає необхідність у науково-технічній підтримці та супроводі, нових розробках. Атомна енергетика високотехнологічна галузь, яка повинна розвиватися, тому і виникає потреба у висококваліфікованих працівниках: інженерах, науковцях. Бажаю майбутнім випускникам технічних вишів, обирати перспективну галузь – атомну енергетику та професійно у ній зростати», – зауважив Данило Лавренов.
Учасники вебінару та професор кафедри ФТФ Валерій Лісовський подякували за інформативну та цікаву зустріч працівникам атомної галузі.

None