14.03.2024
Завдяки українським енергетикам ЗАЕС підʼєднана до другої лінії живлення після пошкодження рашистськими окупантами
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/wedasd.jpg)
14 березня, о 17:15 год. зусиллями українських фахівців відновлено роботу лінії електропередачі «Запорізька ТЕС — Феросплавна» напругою 330 кВ, яка через пошкодження російськими окупантами була в ремонті.
Ця лінія разом з лінією «Запорізька АЕС — Дніпровська» напругою 750 кВ зʼєднує станцію з об’єднаною енергосистемою України та забезпечує живлення її власних потреб.
Нагадаємо від початку російської окупації Запорізька АЕС вже пережила вісім повних блекаутів та один частковий – із запуском аварійних дизель-генераторів і систем безпеки. Їхня відмова загрожує настанням аварійної ситуації.
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/zaesun1407.jpg)
Цивілізований світ залишається єдиним у питанні повернення ЗАЕС під український контроль
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/zaes160424_zti7rj9.jpg)
Запорізька АЕС повинна працювати безпечно та захищено під повним суверенним контролем України
16.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/310525234kotin.jpg)
Запорізька АЕС окупантам нічого крім проблем не принесе, - Петро Котін
31.05.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/Photo6.png)
Енергоатом розгортає програми працевлаштування для працівників ЗАЕС
27.05.2024