04.09.2023
Президент Енергоатома Петро Котін та народні депутати України відвідали Хмельницьку АЕС
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-0409233.jpg)
2 вересня 2023 року відбулась робоча поїздка на ХАЕС президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна. До нього приєдналися члени підкомітету з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки Комітету з питань енергетики та ЖКП Верховної Ради України.
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-0409234.jpg)
В межах цієї поїздки народні депутати України відвідали навчально-тренувальний центр, де ознайомилися з роботою атомного енергоблоку на прикладі повномасштабного тренажеру, а також машинну залу одного з блоків. Крім того, парламентарі оглянули повітряну лінію, яка з'єднує українську та європейську енергосистеми.
Разом з Президентом Енергоатома народні депутати проінспектували хід проєктних і ремонтно-відновлювальних робіт з добудови 3-го та 4-го енергоблоків ХАЕС.
За словами Петра Котіна, роботи на майданчиках тривають відповідно до затверджених графіків й наразі вже можна побачити суттєві зміни в добудові. Стан будівельної готовності енергоблоку № 3 нині оцінюється в 75%, а №4 – у 28%.
![](https://varitas.space/media/images/photo-0409234.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-0409235.jpg)
Він наголосив, що будівництво цих енергоблоків значно посилило б енергетичну безпеку України.
![](https://varitas.space/media/images/photo-0409235.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-0409236.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-0409236.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-0409237.jpg)
А ще на майданчику Хмельницької АЕС відбулося виїзне засідання підкомітету з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки Комітету з питань енергетики та ЖКП Верховної Ради України.
![](https://varitas.space/media/images/photo-0409237.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-0409239.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-0409239.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes240624.jpg)
Срібло чемпіонату Європи з фехтування здобула Аліна Комащук у складі збірної команди України
24.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/1806haes1.jpg)
Вихованка Нетішинської КДЮСШ Мирослава Єфремова – срібна призерка Кубка світу з кікбоксингу
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes1406241.jpg)
Ліцензію оновлено: Кисень медичний від атомників у разі потреби постачатиметься до медичних закладів регіону
14.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes13062024r.jpg)
На Хмельницькій АЕС відбулася ротація моніторингової місії МАГАТЕ
13.06.2024