15.09.2023
Президент Енергоатома Петро Котін провів виробничу нараду на одній із вітчизняних АЕС
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/energoatom_26.jpg)
15 вересня 2023 року президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін в межах робочого візиту на одну з вітчизняних атомних електростанцій провів виробничу нараду з керівництвом та колективом станції.
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/energoatom_27.jpg)
Участь у ній також взяв в.о. Голови Держатомрегулювання – Головний державний інспектор з ядерної та радіаційної безпеки України Олег Коріков.
![](https://varitas.space/media/images/energoatom_27.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/energoatom_29.jpg)
Присутні обговорили основні результати роботи, перебіг ремонтної кампанії, а також питання посилення безпеки на ядерному об’єкті.
Петро Котін нагадав, що в Україні триває наймасштабніша ремонтна кампанія, в результаті якої вже сім атомних енергоблоків, шість з яких – «тисячники», підключені до енергомережі після планових ремонтів.
![](https://varitas.space/media/images/energoatom_29.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/energoatom_31.jpg)
Президент Енергоатома подякував атомникам, які професійно проводять ремонтні роботи з випередженням графіків: «Це дуже важливо, адже саме через скорочення термінів ремонтів ми виробили додатковий обсяг електроенергії, який дозволив енергосистемі пройти без відключень всі напружені літні місяці. Ще два енергоблоки, які залишаються в ремонті, будуть підключені орієнтовно в середині жовтня також із випередженням графіків. Енергоатом працює для України та українців!»
![](https://varitas.space/media/images/energoatom_31.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/energoatom_34.jpg)
Насамкінець Петро Котін вручив відзнаки працівникам станції: почесні грамоти Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, нагрудні знаки «Почесний працівник атомної енергетики», «Відмінник атомної енергетики», відзнаку «За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України» та грамоти за значний особистий внесок у забезпечення сталої роботи енергетичного комплексу України в умовах воєнного стану, сумлінну працю та високий професіоналізм від ДП «НАЕК «Енергоатом».
![](https://varitas.space/media/images/energoatom_34.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news1707main.png)
Енергоатом підключив енергоблок-тисячник до енергомережі України після планового ремонту
17.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024