12.07.2024
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
12 липня 2024 року керівник АТ «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін та голова правління громадської організації «Довкілля. Смарт» Ірина Маляренко підписали меморандум про співпрацю.
Петро Котін зауважив, що НАЕК важливо співпрацювати з громадськими організаціями екологічного спрямування, аби підвищити обізнаність щодо безпечності експлуатації атомних станцій в Україні.
«Це важливо, адже в наших планах розбудова атомної генерації, згідно з Енергетичною стратегією до 2050 року. Українці мають знати більше про безпечність та надійність атомних електростанцій», – сказав очільник Енергоатома.
Своєю чергою, Ірина Маляренко запевнила, що ГО «Довкілля. Смарт» зацікавлена у всебічному інформуванні суспільства заради розвитку атомної енергетики у державі: «Мета нашої громадської організації - долучатись до створення сталого та безпечного майбутнього України. Розвиток атомної енергетики - один з шляхів і один з зелених етапів, і саме тому підписанням цього меморандуму ми підтверджуємо нашу готовність до взаєморозуміння та співпраці в інтересах українців».
Нагадаємо, раніше Енергоатом домовився про співпрацю з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація агроекологів України» та громадською спілкою «Асоціація професіоналів довкілля PAEW».
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo_2024-07-12_16-20-13.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo_2024-07-12_16-20-11.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo_2024-07-12_16-20-16.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo_2024-07-12_16-20-15.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/110424first.jpg)
Енергоатом розбудовує котеджне містечко на Хмельницькій АЕС
11.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/1007mainphotonews.png)
Енергоатом посилює співробітництво з вітчизняними екологічними організаціями
10.07.2024