23.07.2024
Енергоатом співпрацюватиме з громадською організацією «За наше майбутнє»
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/mainsecond2307.jpg)
23 липня 2024 року керівник АТ «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін та голова правління ГО «За наше майбутнє» Антон Петров підписали меморандум про співпрацю.
Громадська організація об'єднує однодумців та волонтерів з України, Литви, Польщі, Німеччини та Об'єднаного Королівства для сприяння енергетичній та екологічній безпеці України, а також надає всебічну допомогу постраждалим від військової агресії рф. Організація виступає за розвиток атомної енергетики як базової генерації в Україні.
Петро Котін наголосив на важливості партнерства. Спільна робота сприятиме інформуванню громадськості щодо ядерних проєктів на території України.
«Енергоатом потребує та цінує співпрацю з громадськими організаціями. Разом ми допомагаємо формувати імідж атомної енергетики та підкреслювати її важливість для енергобалансу України», – зазначив очільник Енергоатома.
Своєю чергою, Антон Петров зауважив, що для ГО «За наше майбутнє» така співпраця – важливий досвід та можливість долучитися до реалізації великих проєктів.
Нагадаємо, раніше Енергоатом домовився про співпрацю з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація агроекологів України», громадською спілкою «Асоціація професіоналів довкілля PAEW» та громадською організацією «Довкілля. Смарт».
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/2asdasd3.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/asdasd33sdasd3.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/asdasdasd9874.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/asdasd344345435sd.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news2307main.jpg)
Енергоатом та Urenco продовжують співпрацю у галузі ядерного палива
23.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newscentest190724.jpg)
Переможці конкурсу для журналістів «Атомна енергетика України: вчора, сьогодні, завтра» визначені
19.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news1707main.png)
Енергоатом підключив енергоблок-тисячник до енергомережі України після планового ремонту
17.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024