05.06.2024
Енергоатом динамічно розвиває національну ядерну галузь в умовах воєнного стану
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/qweqwe1232.jpg)
В умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну Енергоатом продовжує розвиток української ядерної генерації. За цей час Компанія досягла визначних для галузі здобутків, посиливши співпрацю із міжнародними партнерами.
Енергоатом спільно з Westinghouse змогли замінити російське ядерне паливо американським, зокрема і для реакторів ВВЕР-440. По-перше, цей факт довів, що росія більше не монополіст з виготовлення такого палива. А по-друге – Україна остаточно позбулася залежності від рф у ядерній галузі.
- Енергоатом запустив процес, що передує будівництву Технологічного комплексу з виробництва тепловидільних збірок за технологією Westinghouse.
- НАЕК отримає технологію компанії Holtec з виготовлення компонентів малих модульних реакторів в Україні. Відповідну угоду підписали керівник Енергоатома Петро Котін та президент і головний виконавчий директор Holtec International д-р Кріс Сінгх.
- Енергоатом та Holtec планують збудувати завод з виробництва компонентів для сухого сховища відпрацьованого ядерного палива на території нашої держави.
У цей же час Компанія розпочала роботи зі зведення двох енергоблоків за технологією АР1000 Westinghouse на Хмельницькій АЕС. Також на майданчику станції активно тривають ремонтно-відновлювальні роботи на енергоблоках №3 та №4.
В сьогоднішніх реаліях саме на атомну генерацію покладаються основні надії на забезпечення громадян та промисловості електроенергією.
Енергоатом продовжить розвивати вітчизняну ядерну генерацію попри будь-які складнощі задля майбутнього зростання енергетичної незалежності нашої держави!
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/110424first.jpg)
Енергоатом розбудовує котеджне містечко на Хмельницькій АЕС
11.07.2024