01.04.2024
Учасники Атомної школи ХАЕС пройшли стажування на посадах керівників енергопідприємства
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/20240329104018_IMG_2365.jpg)
Стажування учасників Атомної школи розпочалося із селекторної наради керівництва станції. Старшокласники побували на ремонтній нараді, на робочих місцях персоналу, відвідали машзал енергоблока №2, приміщення електричного цеху, а також майстерню служби зварювання енергоремонтного підрозділу.
Наприкінці стажування учасники проєкту мали можливість поспілкуватися з міжнародними експертами МАГАТЕ та дізнатися про специфіку роботи постійної місії. Представники агенції розповіли про співпрацю з Хмельницькою АЕС, а також відповіли на численні запитання учнів Атомної школи.
Стажери пересвідчились, що робота на Хмельницькій АЕС не тільки цікава, а й потребує багато знань та умінь, адже персонал станції забезпечує надійну та безпечну роботу підприємства.
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes240624.jpg)
Срібло чемпіонату Європи з фехтування здобула Аліна Комащук у складі збірної команди України
24.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/1806haes1.jpg)
Вихованка Нетішинської КДЮСШ Мирослава Єфремова – срібна призерка Кубка світу з кікбоксингу
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes1406241.jpg)
Ліцензію оновлено: Кисень медичний від атомників у разі потреби постачатиметься до медичних закладів регіону
14.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes13062024r.jpg)
На Хмельницькій АЕС відбулася ротація моніторингової місії МАГАТЕ
13.06.2024