08.02.2024
В інформцентрі ПАЕС відвідувачів навчали заощаджувати енергію та знайомили з роботою енергокомплексу
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes-080224-4.jpg)
6 лютого інформаційний центр «Імпульс» Південноукраїнської АЕС відвідали відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування Южноукраїнської міської територіальної громади». Програма заходу передбачала ознайомлювальну екскурсію, пізнавальну лекцію, інтелектуальну гру та віртуальну подорож.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes-080224-3.jpg)
Поважні люди, які зараз перебувають на заслуженому відпочинку, з цікавістю розглядали макет Південноукраїнського енергокомплексу, слухали про історію його створення та про перспективи розвитку. Трудова діяльність більшості з них була пов’язана з містоутворюючим підприємством, але скласти загальне уявлення про енергетичний гігант випала нагода лише зараз. Фахівці управління інформації та громадських зв’язків ПАЕС підготували і корисні відомості для пенсіонерів – продемонстрували анімаційні відеоролики про енергозаощадження.
«Я переконана, що для наших відпочивальників такий спосіб дозвілля, як відвідування інформаційного центру атомної електростанції є хорошим приводом для пізнання чогось нового. Адже більшість з них навіть не здогадувались, що можна досить ефективно заощаджувати використання електроенергії у побуті, дотримуючись елементарних рекомендацій», - запевнила завідувачка відділення КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування Южноукраїнської міської територіальної громади» Антоніна Переута.
З молодецьким запалом гості «Імпульсу» брали участь у інтелектуальній грі «Time energy», а за допомогою 3D окулярів віртуально подорожували об’єктами Південноукраїнської АЕС. Побували на промисловому майданчику, зазирнули всередину будівель. Найбільше їх вразили машинна зала та блочний щит керування енергоблоком. Поважні люди, які чимало бачили у своєму житті, через окуляри віртуальної реальності з захопленням спостерігали за відповідальною роботою атомників.
«Мені дуже сподобалась цікава та захоплива розповідь про Південноукраїнську АЕС. Зокрема вразила віртуальна подорож, де я побачила підприємство зсередини та відкрила для себе багато нового й цікавого», - поділилася враженнями відпочивальниця терцентру Ніна Честнюк.
Аби отримати зворотний зв’язок, фахівці управління інформації запропонували відвідувачам взяти участь у анкетуванні. Їхня оцінка та поради допоможуть зробити подібні заходи ще цікавішими. Проте головним показником вдалого проєкту все ж є позитивні емоції та вдячність гостей інформаційного центру ПАЕС.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes-080224-2.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes-080224-1.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/polovych18.jpg)
Генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 18 червня 2024 року.
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706202421s.jpg)
Нова віха старого майданчика: за підтримки Енергоатома в Южноукраїнську відкрили сучасну спортивну локацію
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706241.jpg)
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» відбулося протиаварійне тренування
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes11061w.jpg)
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників інформаційно-просвітницького проєкту Енергоатом Junior #АтомШукаєТаланти.
11.06.2024