08.02.2024
Нетішинська гімназія «Гармонія» відкрила свої двері учасникам Атомної школи ХАЕС
На базі хімічної електронної лабораторії спеціалістами гімназії було проведено змістовне заняття, де у учасників Атомної школи ХАЕС була можливість набути нові знання з хімії та безпосередньо взяти участь у процесі.
Практична частина заняття містила в собі різноманітні досліди. Старшокласники працювали у невеличких групах, виконуючи завдання наставників. Досліджували фізико-хімічні властивості різних сполук, вимірювали електропровідність, pH хімічних речовин, побутових миючих засобів для чищення та солодких напоїв. Все це вдалося реалізувати завдяки дружній атмосфері та згуртованості усіх учасників процесу.
У рамках програми Атомної школи Хмельницька АЕС тісно співпрацює із закладами освіти заради розвитку молоді - нашого майбутнього. Забезпечуючи набуття практичних навичок, формування компетентностей, ХАЕС підтримує освітні заклади на шляху їх ефективної роботи.
БІЛЬШЕ НОВИН
Срібло чемпіонату Європи з фехтування здобула Аліна Комащук у складі збірної команди України
24.06.2024
Вихованка Нетішинської КДЮСШ Мирослава Єфремова – срібна призерка Кубка світу з кікбоксингу
18.06.2024
Ліцензію оновлено: Кисень медичний від атомників у разі потреби постачатиметься до медичних закладів регіону
14.06.2024
На Хмельницькій АЕС відбулася ротація моніторингової місії МАГАТЕ
13.06.2024