12.02.2024
На ХАЕС завершилися фінальні баталії благодійного Кубка «Перспективи»
Цьогоріч вперше футболісти змагалися на великий та малий кубки турніру з футзалу. Під час змагань проводився благодійний збір коштів для ЗСУ.
Малий кубок «Перспективи», у фінальній боротьбі за допомогою пенальті, вибороли футболісти реакторного цеху (РЦ). З рахунком (3:3) 6:5 вони обіграли команду турбінного цеху (ТЦ), яка стала другою. Третє місце посіли спортсмени професійного ліцею, здолавши команду КДЮСШ з результатом 3:1.
Запекла боротьба розгорнулася за головний приз «Перспективи», де також не обійшлося без пенальті. У баталіях за володіння головним кубком, у важкій боротьбі перемогу здобула команда енергоремонтного підрозділу (ЕРП). З мінімальною перевагою 5:4 футболісти ЕРП здолали команду військової частини та комунального господарства (ВЧ+КГ), яка посіла друге місце.
У боротьбі за третє місце лише серія пенальті визначила результат зустрічі між командами еоектроцеху та 3 державного пожежно-рятувального загону (ЕЦ+3 ДПРЗ) та цеху радіаційної безпеки (ЦРБ). З рахунком (2:2) 6:5 спортсмени ЦРБ увійшли до трійки призерів.
Вітаючи команди та гравців із завершенням турніру, заступник генерального директора Хмельницької АЕС з персоналу Богдан Шмигельський подякував учасникам та організаторам за захопливий турнір та зазначив, що головна наша перспектива - Перемога над ворогом.
34 тисячі 300 гривень було зібрано на потреби ЗСУ під час турніру на кубок «Перспективи». Зібрані кошти спрямують для сина працівниці Хмельницької АЕС на запчастини та паливно-мастильні матеріали для автомобілів, що евакуйовують поранених з поля бою. Лише однією спільною командою ми здатні здолати ворога!
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes240624.jpg)
Срібло чемпіонату Європи з фехтування здобула Аліна Комащук у складі збірної команди України
24.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/1806haes1.jpg)
Вихованка Нетішинської КДЮСШ Мирослава Єфремова – срібна призерка Кубка світу з кікбоксингу
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes1406241.jpg)
Ліцензію оновлено: Кисень медичний від атомників у разі потреби постачатиметься до медичних закладів регіону
14.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes13062024r.jpg)
На Хмельницькій АЕС відбулася ротація моніторингової місії МАГАТЕ
13.06.2024