11.01.2024
Командувач Нацгвардії України відвідав Хмельницьку АЕС
Оборона стратегічних об’єктів – одне з найважливіших завдань Національної гвардії України. 10 січня цього року Командувач Національної гвардії України, бригадний генерал, Герой України Олександр Півненко відвідав Хмельницьку АЕС, де мав робочу зустріч з генеральним директором ВП ХАЕС Андрієм Козюрою та головою Нетішинської МВА Григорієм Олендрою.
Під час обговорення нагальних питань з керівниками ХАЕС та Нетішинської МВА було заплановано низку заходів щодо посилення оборони та охорони Хмельницької АЕС та безпекових заходів у Нетішинській громаді.
Командувач НГУ Олександр Півненко зазначив, що активна співпраця між Національною гвардією України, адміністрацією Хмельницької АЕС та Нетішинською міською військовою адміністрацією налагоджена, і це сприяє оперативному впровадженню оборонних та безпекових заходів як на ХАЕС, так і в місті-супутнику.
Олександр Півненко також ознайомився з роботою Хмельницької АЕС та алгоритмами оперативної діяльності стратегічного підприємства, здійснив перевірку виконання службових обов’язків особовим складом Національної гвардії України.
БІЛЬШЕ НОВИН
Срібло чемпіонату Європи з фехтування здобула Аліна Комащук у складі збірної команди України
24.06.2024
Вихованка Нетішинської КДЮСШ Мирослава Єфремова – срібна призерка Кубка світу з кікбоксингу
18.06.2024
Ліцензію оновлено: Кисень медичний від атомників у разі потреби постачатиметься до медичних закладів регіону
14.06.2024
На Хмельницькій АЕС відбулася ротація моніторингової місії МАГАТЕ
13.06.2024