15.01.2024
В онлайн-проєкті Енергоатом Junior #ВсеБудеУкраїна взяла участь рекордна кількість молоді
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1501241-2.jpg)
Нещодавно було обрано переможців та фіналістів Всеукраїнського патріотичного творчого онлайн-проєкту Енергоатом Junior #ВсеБудеУкраїна, який тривав впродовж чотирьох місяців – з вересня по грудень 2023 року.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1501241-3.jpg)
Загалом учасники проєкту надали на розгляд журі майже 400 творчих робіт за такими категоріями:
- образотворче мистецтво,
- комп’ютерна анімація,
- художня фотографія
- вокальна та інструментальна музика,
- хореографія,
- декламування віршів,
- авторські твори художньої літератури.
Основним завданням цього проєкту в Енергоатомі вважають підтримку талановитих дітей та заохочення учнівської молоді до патріотичної творчої активності.
До проєкту долучились передусім діти з регіонів розташування вітчизняних АЕС, а також із Київської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Чернігівської, Чернівецької, Тернопільської та Закарпатської областей. Брали участь навіть наші юні співвітчизники, які зараз тимчасово проживають у Греції, Німеччині, Болгарії, Румунії.
Напередодні Дня енергетика та новорічних свят творчі доробки переможців і фіналістів проєкту з успіхом експонувались у холі столичного офісу НАЕК «Енергоатом».
Оцінювали роботи українські митці – художники, викладачі закладів вищої освіти, професійні співаки та музиканти, які сформували компетентне журі. Тепер на переможців і фіналістів чекають призи і подарунки від організаторів проєкту – адміністрації Енергоатома та первинної профспілкової організації Компанії.
Списки переможців і фіналістів проєкту будуть передані оргкомітетам першого етапу для організації нагородження.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1501241-4.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news1707main.png)
Енергоатом підключив енергоблок-тисячник до енергомережі України після планового ремонту
17.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024