23.10.2023
Енергоатом передав подарунки дітям зі Славутича
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2310330.jpg)
ДП «НАЕК «Енергоатом» організував передачу гуманітарної допомоги від канадських партнерів – компанії САМЕСО – дітям з Енергодару та інших тимчасово окупованих територій, які опинилися у Славутичі через вторгнення росії в Україну. Також подарунки отримали вихованці дитячого будинку сімейного типу Бородуліних. Від НАЕК діти отримали солодощі.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2310332.jpg)
Діти ж підготували святковий концерт, на який запросили президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна, міського голову Славутича Юрія Фомічова та народну депутатку Ольгу Василевську-Смаглюк.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2310333.jpg)
Присутні були неймовірно розчулені дитячою щирістю та безмежною вірою у силу наших захисників, яка неодмінно приведе Україну до Перемоги.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2310334.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2310335.jpg)
Обдаровані діти окрім танцювальних та вокальних номерів: «Я - Україна» та «Дитячими долоньками закриємо Україну», підготували серію малюнків з краєвидами рідного міста Енергодара, де зобразили найулюбленіші місця. Як зазначив очільник НАЕК «Енергоатом продовжить всіляко підтримувати енергодарців, аж допоки ворог не буде вигнаний з нашої землі».
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2310331.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2310336.jpg)
Петро Котін вручив новим славутичанам 100 пакунків з рюкзаками, зимовими шапками й рукавичками, розвивальними іграми та солодощами, зауваживши, що Україну підтримує весь цивілізований світ.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2310337.jpg)
«Компанії-партнери Енергоатома допомагають нашій країні, всі дуже чекають, коли ми переможемо ворога і на нашій землі запанує мир», – сказав він.
Керівник НАЕК розповів малечі про компанію САМЕСО, яка допомагає забезпечувати роботу атомних електростанцій в Україні: «У подарунках від наших канадських друзів є ловці снів – такі в давнину використовували індіанці, які славились своїми мисливськими подвигами. А тепер їхні нащадки видобувають на цих землях уран, критично необхідний для роботи вітчизняних АЕС».
Крім того, на хлопчиків та дівчаток чекав неймовірний сюрприз – зустріч із унікальним собакою-роботом, який виконує важливу місію на АЕС, допомагаючи українським атомникам.
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news1707main.png)
Енергоатом підключив енергоблок-тисячник до енергомережі України після планового ремонту
17.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024