23.06.2022
Дирекція, профспілка та всі відокремлені підрозділи Енергоатома за ініціативи президента Компанії Петра Котіна обговорили й узгодили поточні та майбутні спільні дії
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/kotin2306.jpg)
Вже четвертий місяць Україна потерпає від безпрецедентних актів ядерного тероризму з боку росії, й у цих надскладних умовах необхідно консолідувати зусилля для ефективного протистояння ворогу, допомоги ЗСУ і Нацгвардії та підтримки людей, які постраждали від військової агресії рф.
Про це сьогодні, 22 червня 2022 року, у приміщенні ДП «НАЕК «Енергоатом» сказав президент Компанії Петро Котін під час зустрічі її керівництва та директорів АЕС і очільників міст-супутників. У заході взяли участь народний депутат України Артем Чорноморов, голова профспілки НАЕК Олексій Лич і виконавчий директор з персоналу Олег Бояринцев, мери Енергодару Дмитро Орлов, Нетішина – Олександр Супрунюк, Вараша – Олександр Мензул, Славутича – Юрій Фомічев, в.о. міського голови Южноукраїнська Олександр Акуленко й директори Рівненської, Південноукраїнської та Хмельницької атомних електростанцій.
«Вперше в історії проти цивільних атомних об’єктів застосовані акти ядерного тероризму: захоплення Чорнобильської АЕС, кількагодинний безперервний обстріл Запорізької атомної станції, її захоплення та поступове перетворення фактично на військову базу з великою кількістю зброї та вибухівки», – нагадав пан Котін.
Він зазначив, що втрати Компанії через бойові дії вже перевищують 40 млрд грн. Та попри всі виклики Енергоатом продовжує працювати на користь України. Триває й активна співпраця зі стратегічним партнером Компанії – американською Westinghouse, яка допоможе зміцненню та подальшому розвитку української атомної енергетики завдяки використанню передових інноваційних технологій.
Окремо Петро Котін підкреслив зусилля НАЕК у вирішенні нагальних проблем працівників Запорізької АЕС і жителів Енергодару, які зараз потребують і матеріальної, і моральної підтримки:
«За будь-якої можливості ми доправляємо в місто гуманітарну допомогу, не залишаючи без уваги атомників, які працюють у надскладних умовах окупації. Працівники всіх вітчизняних станцій та їхні профспілки теж не полишають збирати допомогу для Енергодару та ЗАЕС. Нинішня ситуація потребує від всіх нас оперативної координації та злагодженості».
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news1707main.png)
Енергоатом підключив енергоблок-тисячник до енергомережі України після планового ремонту
17.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024