16.09.2022
Петро Котін привітав рятувальників Нетішина із професійним святом
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1609224.jpg)
Сьогодні, 16 вересня 2022 року, президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня рятувальника, який в Україні відзначатиметься завтра.
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1609225.jpg)
Він подякував всім нетішинським ДСНС-никам, зокрема й працівникам 3-го Державного пожежно-рятувального загону, який дислокується поруч із Хмельницькою АЕС: «У цей складний час ваша робота на вагу золота, бо її ціна – життя людей. Задля порятунку яких ви щодня ризикуєте власним життям». І побажав: «Хай вам завжди вистачає здоров’я та сил на ваше служіння людям!».
![](https://varitas.space/media/images/photo-1609225.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes240624.jpg)
Срібло чемпіонату Європи з фехтування здобула Аліна Комащук у складі збірної команди України
24.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/1806haes1.jpg)
Вихованка Нетішинської КДЮСШ Мирослава Єфремова – срібна призерка Кубка світу з кікбоксингу
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes1406241.jpg)
Ліцензію оновлено: Кисень медичний від атомників у разі потреби постачатиметься до медичних закладів регіону
14.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes13062024r.jpg)
На Хмельницькій АЕС відбулася ротація моніторингової місії МАГАТЕ
13.06.2024