11.10.2022
Рашисти викрали й імовірно катують заступника гендиректора ЗАЕС із персоналу
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/111022.jpg)
Вчора, 10 жовтня, російські терористи викрали заступника генерального директора Запорізької АЕС із персоналу Валерія Мартинюка і тримають його у невідомому місці, ймовірно застосовуючи притаманні їм методи катування та залякування.
Таким чином росіяни намагаються отримати вкрай необхідну їм інформацію про особові справи працівників Запорізької АЕС, щоб якнайшвидше змусити український персонал працювати на Росатом. Окупанти у прямому сенсі застосовують тортури до атомників ЗАЕС, не цураючись найжорстокіших знущань.
Звертаємося до генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі й усієї світової спільноти із закликом задіяти всі можливі заходи для негайного звільнення Валерія Мартинюка із полону російських окупантів та повернення його до виконання посадових обов‘язків.
Свавілля загарбників на Запорізькій АЕС треба якомога швидше зупинити! Для цього необхідно створити зону ядерної безпеки навколо ЗАЕС і повернути її під повний контроль України!
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/zaesun1407.jpg)
Цивілізований світ залишається єдиним у питанні повернення ЗАЕС під український контроль
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/zaes160424_zti7rj9.jpg)
Запорізька АЕС повинна працювати безпечно та захищено під повним суверенним контролем України
16.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/310525234kotin.jpg)
Запорізька АЕС окупантам нічого крім проблем не принесе, - Петро Котін
31.05.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/Photo6.png)
Енергоатом розгортає програми працевлаштування для працівників ЗАЕС
27.05.2024