03.11.2022
Енергоатом разом із профспілкою допомагає вирішувати житлові питання працівникам тимчасово окупованої ЗАЕС, які виїхали з Енергодару
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/zaes-support1.jpg)
Це питання – одне з найпоширеніших у запитувачів, які звертаються до сall-центру консультативної допомоги ДП «НАЕК «Енергоатом». Оператори отримали вже майже 150 таких запитань.
Для осіб, які виїхали з Енергодару на підконтрольні Україні території, ДП «НАЕК «Енергоатом» та профспілкова організація Компанії сприятимуть у пошуку житла і компенсаційних виплатах для його винаймання.
Зокрема, працівники тимчасово окупованої Запорізької АЕС, які є внутрішньо переміщеними особами (евакуйованими з тимчасово окупованих м. Енергодар, Запорізької області або зони спостереження ВП ЗАЕС) і перебувають на підконтрольній Україні території та не працевлаштовані, можуть розраховувати на часткову компенсацію вартості житла.
Їм можуть частково компенсувати щомісячну плату за орендоване житло – у розмірі мінімальної зарплатні в Україні. Для цього необхідно написати заяву, зібрати необхідний пакет документів та надіслати його в центральний офіс ДП «НАЕК «Енергоатом».
Крім того, в Компанії наразі опрацьовується питання часткової компенсації за житло, пошкоджене внаслідок обстрілів.
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/zaesun1407.jpg)
Цивілізований світ залишається єдиним у питанні повернення ЗАЕС під український контроль
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/zaes160424_zti7rj9.jpg)
Запорізька АЕС повинна працювати безпечно та захищено під повним суверенним контролем України
16.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/310525234kotin.jpg)
Запорізька АЕС окупантам нічого крім проблем не принесе, - Петро Котін
31.05.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/Photo6.png)
Енергоатом розгортає програми працевлаштування для працівників ЗАЕС
27.05.2024