07.11.2022
Енергоатом збільшує з 20% до 50% надбавки до посадових окладів персоналу ЗАЕС, який зберігає вірність Україні
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-0711222.jpg)
Українські атомники продовжують мужньо працювати в умовах окупації ворогом найбільшої в Європі – Запорізької АЕС
Попри тортури та шантаж, до яких вдаються рашисти, персонал станції залишається вірним Україні та навіть у найскладніших ситуаціях на своєму, енергетичному, фронті захищає українську ЗАЕС, яка й надалі працюватиме згідно з українським законодавством, в українській енергосистемі.
Енергоатом високо цінує всі зусилля працівників станції, які продовжують забезпечувати ядерну та радіаційну безпеку в умовах окупації та постійного тиску з боку загарбників, і далі підтримує кожного з них у цей надскладний час!
Всім працівникам ВП ЗАЕС, які зберігають вірність країні, 10 квітня 2022 року були встановлені щомісячні надбавки в розмірі 20% від посадових окладів. Наразі сума нарахованих надбавок становить уже близько 500 млн грн і зберігається на спеціальному рахунку. Виплата повних нарахованих сум буде здійснена чинному персоналу ВП ЗАЕС одноразово у день звільнення станції від окупантів.
А з 1 січня 2023 року працівникам тимчасово окупованої ЗАЕС, котрі відмовилися підписувати контракти з фейковим АО «Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС», яким керує Росатом, розмір цієї надбавки збільшать до 50%. Спільне рішення про це сьогодні, 7 листопада 2022 року, було підписане президентом ДП «НАЕК «Енергоатом» Петром Котіним та головою первинної профспілкової організації Енергоатома Олексієм Личом.
Тримайтеся, любі, Україна переможе! 💙💛
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/zaesun1407.jpg)
Цивілізований світ залишається єдиним у питанні повернення ЗАЕС під український контроль
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/zaes160424_zti7rj9.jpg)
Запорізька АЕС повинна працювати безпечно та захищено під повним суверенним контролем України
16.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/310525234kotin.jpg)
Запорізька АЕС окупантам нічого крім проблем не принесе, - Петро Котін
31.05.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/Photo6.png)
Енергоатом розгортає програми працевлаштування для працівників ЗАЕС
27.05.2024