01.02.2023
На підтримку працівників Запорізької АЕС в Енергоатомі стартує творчий проєкт «Енергодар – це Україна»
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-0102231.png)
Задля підтримки відважного персоналу Запорізької атомної електростанції, який в умовах окупації залишається вірним Україні, адміністрація ДП «НАЕК «Енергоатом» та первинна профспілкова організація Компанії розпочинають творчий проєкт «Енергодар – це Україна».
Запрошуємо дітей та учнівську молодь, професіоналів і аматорів у сфері образотворчого мистецтва серед жителів міст-супутників українських АЕС популяризувати атомну енергетику в номінаціях «Живопис» та «Графіка». Один учасник може надсилати необмежену кількість робіт.
Відбірковий етап проєкту триватиме до 13 лютого, а фінал відбудеться 23 лютого 2023 року. Фіналісти і переможці отримають пам’ятні подарунки від Енергоатома.
Докладний опис вимог до творчих робіт міститься у Положенні про проведення творчого проєкту «Енергодар – це Україна!» на підтримку працівників ВП «Запорізька АЕС».
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/zaesun1407.jpg)
Цивілізований світ залишається єдиним у питанні повернення ЗАЕС під український контроль
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/zaes160424_zti7rj9.jpg)
Запорізька АЕС повинна працювати безпечно та захищено під повним суверенним контролем України
16.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/310525234kotin.jpg)
Запорізька АЕС окупантам нічого крім проблем не принесе, - Петро Котін
31.05.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/Photo6.png)
Енергоатом розгортає програми працевлаштування для працівників ЗАЕС
27.05.2024