20.02.2023
Українські атомники ЗАЕС відмовляються працювати на росіян, тому останні подовжили термін «обов'язкового» підписання фейкових контрактів
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/zaes10.jpg)
Попри те, що працівники тимчасово окупованої Запорізької АЕС вже рік у надскладних умовах перебувають під шаленим тиском рашистів, вони продовжують зберігати вірність Україні та не пристають на ворожі умови. Саме тому окупанти подовжили до 1 квітня термін підписання контрактів із фейковим АО «Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС», афілійованим з Росатомом.
У такий спосіб загарбники нібито демонструють черговий «жест доброї волі», насправді ж вони просто розуміють, що чи не весь критично важливий для роботи станції персонал, який залишився в Енергодарі, не погоджується працювати на росію. Тож так зване подовження – це вимушена дія, адже без кваліфікованого персоналу станція не зможе функціонувати.
Увесь цивілізований світ захоплюється мужністю українських атомників, які стільки місяців поспіль героїчно чинять спротив російським загарбникам, рятуючи людство від ядерної та радіаційної катастрофи.
Вкотре закликаємо наших героїв і надалі не підписувати жодних контрактів із ворогом, щоб не ставати прямими посібниками агресора та не руйнувати власне майбутнє.
Україна з вами. Енергоатом з вами. Разом – до Перемоги!
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/zaesun1407.jpg)
Цивілізований світ залишається єдиним у питанні повернення ЗАЕС під український контроль
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/zaes160424_zti7rj9.jpg)
Запорізька АЕС повинна працювати безпечно та захищено під повним суверенним контролем України
16.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/310525234kotin.jpg)
Запорізька АЕС окупантам нічого крім проблем не принесе, - Петро Котін
31.05.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/Photo6.png)
Енергоатом розгортає програми працевлаштування для працівників ЗАЕС
27.05.2024