20.03.2023
Спортсменка з міста-супутника ХАЕС- призерка Кубка світу з фехтування
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2003235.jpg)
На третю сходинку п’єдесталу Кубка світу з фехтування на шаблях, який проходив у Бельгії, за підсумками командної першості зійшов український квартет у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької та Валерії Гнідашевої.
Це перша медаль для українських шаблісток у командному турнірі Кубка світу з 2019 року.
Стартувала українська команда з перемоги в 1/16 у непростому поєдинку проти Туреччини (45:38). Для того, щоб потрапити у вісімку, їм необхідно було вирішити ще складніше завдання, а саме розібратися з першим номером світового рейтингу Францією. У надважкій боротьбі команда шаблісток вирвала перемогу (45-44) й продовжила боротьбу.
Ще одна драма з хепі-ендом розігралася у чвертьфіналі проти німецької команди, де українки спочатку вели 15:9, потім поступалися 24:35. Але вихованка Нетішинської КДЮСШ ППО ХАЕС Аліна Комащук виграла передостанній бій 14:5, і звела відставання до 38:40, яке з легкої руки Харлан перетворилося на 45:42.
У півфінальній боротьбі проти італійок українські шаблістки поступились за рахунку (43:45). У поєдинку за бронзу збірна України зустрілася з чинним чемпіоном світу Угорщиною та перемогла з рахунком 45:41.
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes240624.jpg)
Срібло чемпіонату Європи з фехтування здобула Аліна Комащук у складі збірної команди України
24.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/1806haes1.jpg)
Вихованка Нетішинської КДЮСШ Мирослава Єфремова – срібна призерка Кубка світу з кікбоксингу
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes1406241.jpg)
Ліцензію оновлено: Кисень медичний від атомників у разі потреби постачатиметься до медичних закладів регіону
14.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes13062024r.jpg)
На Хмельницькій АЕС відбулася ротація моніторингової місії МАГАТЕ
13.06.2024