22.03.2023
На Хмельницькій АЕС продовжують знайомити учнівську молодь із ядерно-енергетичною галуззю
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2203234.jpg)
Кадровий резерв для ядерно-енергетичної галузі потрібно формувати заздалегідь – це розуміють на Хмельницькій АЕС та надають значної уваги профорієнтаційній роботі зі школярами. До вже звичних екскурсій в інформаційний центр та на об’єкти ХАЕС цього навчального року старшокласникам міста атомників запропоновано профорієнтаційно-освітній лекторій «Віртуальна екскурсія по Хмельницькій АЕС».
21 березня черговий освітній захід в онлайн/офлайн форматі відбувся у Нетішинському ліцеї №2. Традиційною стала участь у ньому генерального директора ВП ХАЕС Андрія Козюри, котрий підключається онлайн з офісу генерального директора та дає відповіді на різноманітні запитання школярів. Цього разу дітей традиційно цікавили виші, до яких варто вступати, аби отримати роботу в атомній галузі. Також школярі дізналися про рівень зарплат на ХАЕС, особисту зарплатню генерального директора та про перспективу будівництва додаткових енергоблоків на ХАЕС.
Учні ліцею були надзвичайно активні та брали участь у дискусіях та вікторинах. А найзавзятіші отримали подарунки від Хмельницької АЕС та Українського Ядерного Товариства.
Заступник генерального директора з персоналу Володимир Гудзь наголосив на важливості вибору професії та запросив старшокласників до участі у школі атомної енергетики «KhNPP Atomic School», яка стартуватиме у новому навчальному році.
Голова ВП ГО «УкрЯТ» в м. Нетішин Володимир Цибульський анонсував початок реєстрації у Всеукраїнському конкурсі рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ».
Профорієнтаційно-освітній лекторій «Віртуальна екскурсія по Хмельницькій АЕС» дає змогу учням освітніх закладів ознайомитись із роботою атомних електростанцій та усвідомити важливість ядерно-енергетичної галузі.
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes240624.jpg)
Срібло чемпіонату Європи з фехтування здобула Аліна Комащук у складі збірної команди України
24.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/1806haes1.jpg)
Вихованка Нетішинської КДЮСШ Мирослава Єфремова – срібна призерка Кубка світу з кікбоксингу
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes1406241.jpg)
Ліцензію оновлено: Кисень медичний від атомників у разі потреби постачатиметься до медичних закладів регіону
14.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes13062024r.jpg)
На Хмельницькій АЕС відбулася ротація моніторингової місії МАГАТЕ
13.06.2024