#STANDWITHUKRAINE

У ПТУ РАЕС стартувала вступна кампанія

Професійно-технічне училище РАЕС до сьогодні залишається єдиним освітнім закладом в Україні, що функціонує у складі атомної електростанції. У сучасних облаштованих класах та майстернях тут готують кваліфікованих й затребуваних робітників, які під час виробничих практик відшліфовують набуті знання у підрозділах електростанції, а після успішного завершення училища стають частиною професійного колективу атомників.

До профтехучилища Рівненської АЕС приймаються юнаки та дівчата на основі базової та повної загальної середньої освіти. Молодь після дев’ятого класу запрошують на трирічне навчання за спеціальностями: «Слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування» та «Слюсар із виготовлення деталей та вузлів систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту й аспірації». Випускники 11-х класів можуть вступати на спеціальність «Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв», з терміном навчання в один рік.

Згідно з правилами прийому, до 15 серпня цього року абітурієнту потрібно подати: оригінал документа про освіту, медичну довідку, карту профілактичних щеплень, копії паспорта й ідентифікаційного коду, за наявності – документи, що дають право на пільги, шість фото (3х4), роздруковану і заповнену заяву та згоду на обробку персональних даних.

Здобувачі освіти будуть зараховані за результатами вступних випробувань (співбесід) із профільних предметів – математики та фізики. На вступників на основі базової середньої освіти очікує також і вступне випробування з української мови. Всі вступні тести проводитимуться у серпні поточного року. За умови успішних результатів семестрового контролю із предметів загальнопрофесійної, професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки учні профтехучилища забезпечуються стипендією.