15.06.2023
Українські рятівники та військові отримали чергову допомогу від Енергоатома
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1506231.jpg)
ДП «НАЕК «Енергоатом» та його відокремлені підрозділи за участі президента Компанії Петра Котіна, начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Едуарда Братка, т.в.о. голови Хмельницької ОВА Сергія Тюріна, а також нетішинського міського голови Олександра Супрунюка вкотре передали нашим захисникам гуманітарний вантаж.
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1506232.jpg)
Зокрема, надзвичайники, які опікуються Хмельницькою АЕС, отримали у розпорядження пожежну машину.
«Ви виконуєте дуже важливу місію на нашому ядерному об'єкті, зі свого боку ми передаємо вам допомогу. Бажаю, щоб ця пожежна машина використовувалася тільки для тренувань і ніколи – за прямим призначенням. Це вже друга одиниця за два роки, яку ми віддаємо вам в надійні руки. І надалі намагатимемось оновлювати техніку, щоб ваш автопарк був найсучаснішим», – сказав Петро Котін.
![](https://varitas.space/media/images/photo-1506232.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1506233.jpg)
Керівник Енергоатома наголосив, що сьогодні допомагати українському війську – одне з головних завдань Компанії, адже всі ми чекаємо на Перемогу!
![](https://varitas.space/media/images/photo-1506233.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1506235.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-1506235.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1506237.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-1506237.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news1707main.png)
Енергоатом підключив енергоблок-тисячник до енергомережі України після планового ремонту
17.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024