07.08.2023
На всіх АЕС Енергоатома впроваджено корпоративну систему дистанційного навчання для персоналу
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-0708233.jpg)
Працівники ДП «НАЕК «Енергоатом» постійно вдосконалюють знання та навички, необхідні для роботи на ядерних об'єктах. Для цього в Компанії функціонує система дистанційного навчання (СДН), на ресурсах якої розміщено навчальні матеріали з усіх галузевих дисциплін, а також електронну систему тестування.
Використання СДН працівниками атомних електростанцій дало можливість забезпечити проведення важливих навчальних курсів навіть в жорстких умовах пандемії COVID-19 та після введення воєнного стану через повномасштабну агресію росії.
Система дистанційного навчання також допомагає підтримувати кваліфікацію фахівців, від дій яких напряму залежить охорона праці, ядерна та радіаційна і пожежна безпека. Стає в пригоді СДН і працівникам Запорізької АЕС, які виїхали на підконтрольну українському уряду територію. Відповідне навчання і тестування вже пройшли близько 900 атомників ЗАЕС.
Крім того, в Дирекції «НАЕК «Енергоатом» впроваджується автоматизована система комп’ютерного навчання. Так, за участі інструкторів навчально-тренувальних центрів АЕС України вже адаптували навчальні матеріали для дистанційного курсу «Безпека праці», на черзі інші. Адже кваліфікований та освічений персонал – головний скарб Компанії.
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news1707main.png)
Енергоатом підключив енергоблок-тисячник до енергомережі України після планового ремонту
17.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024