19.08.2023
#Вартовий_світла Олександр Столярець, працівник Рівненської АЕС: «Воїни не мають ні свят, ні вихідних, ні часу на відпочинок»
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1908236.jpg)
До 24 лютого 2022 року наш сьогоднішній Вартовий світла працював черговим електромонтером на четвертому енергоблоці Рівненської атомної електростанції. А також був головою правління одного із найбільших ОСББ міста Вараш.
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1908237.jpg)
Повномасштабне вторгнення застало Олександра Столярця на нічному чергуванні. Вранці, коли енергоатомівець разом зі своєю зміною повертався додому, біля станції вже було багато української бронетехніки та військових. У магазинах і на заправках спостерігалися великі черги, люди панікували. «Я боявся одного, – зізнається Олександр, – що прийдуть орки, а в мене немає зброї, щоб захистити сім'ю. Тому з перших днів повномасштабного вторгнення ми всім ОСББ колотили коктейлі Молотова, їздили будувати блокпости та готували для ТрО їжу».
![](https://varitas.space/media/images/photo-1908237.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1908238.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-1908238.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1908239.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-1908239.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1908240.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-1908240.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1908241.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-1908241.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1908242.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-1908242.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1908243.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-1908243.jpg)
#вартові_світла #РАЕС
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news1707main.png)
Енергоатом підключив енергоблок-тисячник до енергомережі України після планового ремонту
17.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024