10.07.2024
Енергоатом посилює співробітництво з вітчизняними екологічними організаціями
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/1007mainphotonews.png)
10 липня 2024 року керівник АТ «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін та перша віцепрезидентка Всеукраїнської громадської організації «Асоціація агроекологів України» Олена Дем’янюк підписали меморандум про співпрацю.
Сторони домовились разом працювати по питанням:
- інформування громадськості щодо стану безпеки та впливу на довкілля АЕС України;
- підвищення рівня екологічних знань та екологічної свідомості громадян;
- досягнення Україною Цілей сталого розвитку ООН у частині, що стосується питань екології, клімату та енергетики.
Петро Котін наголосив на тому, що Енергоатом зацікавлений у співпраці з екологами стосовно руйнування міфів навколо атомної енергетики.
«Важливо пояснювати, як працюють атомні електростанції. Енергія, що продукують АЕС, є набагато чистішою, ніж інші види генерації, зокрема теплогенерація, яка не є екологічною. Саме тому Європейська комісія внесла ядерну енергетику до «зелених» джерел. Тож сподіваюсь, ми зможемо налагодити плідне партнерство», – сказав очільник НАЕК.
Своєю чергою, Олена Дем’янюк висловила готовність співпрацювати разом з Компанією, зокрема, і задля поліпшення екологічної та енергетичної безпеки України, розвитку проєктів в сфері екології. «Спільні зусилля принесуть плідні результати на користь нашої країни», – додала вона.
Директорка Інституту агроекології і природокористування НААН, докторка економічних наук, професорка Оксана Дребот зазначила, що завдяки підписаному Меморандуму, ГО та Енергоатом зможуть співпрацювати і в наукових напрямах. «Наука та виробництво мають бути поєднані. Адже часом при ухваленні рішень останнє слово залишається за наукою», – акцентувала вона.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/e278204f-1c21-4faa-add8-f5e9fa668b9a.png)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/78153d59-3a0a-41e3-82bf-a1cbd7ead0aa.png)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo_2024-07-10_14-38-38.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo_2024-07-10_14-38-42.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/110424first.jpg)
Енергоатом розбудовує котеджне містечко на Хмельницькій АЕС
11.07.2024