Сайт компанії працює у новій бета-версії. Попередня версія сайту за посиланням

01.07.2024

Фахівці Енергоатома завітали на День вступника до столичного КПІ

29 червня в НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» для майбутніх абітурієнтів був організований профорієнтаційний захід, до якого приєднались і  спеціалісти АТ «НАЕК«Енергоатом».

None

Разом з представниками Навчально-наукового інституту атомної та теплової енергетики, а також кафедри атомної енергетики фахівці НАЕК поспілкувались з майбутніми вступниками та їхніми батьками.

Енергоатом – основний роботодавець в ядерній галузі. Представники Компанії розповіли про переваги роботи на підприємствах атомної енергетики, зокрема, на атомних електростанціях та інших філіях Компанії. 

Для майбутніх вступників цей захід став чудовою можливістю дізнатися більше про умови вступу на профільні спеціальності та умови, які створює роботодавець для працівників Енергоатома.  

Інтерес до атомної енергетики помітно зростає серед дівчат та хлопців, про що свідчить увага, яка була приділена локації кафедри атомної енергетики та Енергоатома. А можливість здійснити віртуальну подорож українськими АЕС вражала батьків, юнаків та дівчат.

Довгострокова співпраця НАЕК з профільними ЗВО має очевидну користь для держави, її економіки та для самих майбутніх студентів. 
 

None None None None None