11.06.2024
Спортсмени з міста-супутника Хмельницької АЕС – призери чемпіонату України з пляжного самбо
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes1106241.jpg)
7 червня в Тернополі відбувся чемпіонат України з пляжного самбо серед чоловіків та жінок, який зібрав близько сотні учасників із різних регіонів України.
До складу команди Хмельницької області, яка в підсумку посіла друге місце, увійшли й нетішинські спортсмени.
Зокрема, у ваговій категорії до 88 кг весь п’єдестал посіли самбісти з міста атомників. Чемпіоном у цій категорії став Назар Куляс, «срібло» у Захара Хвещука, третє місце розділили Богдан Цисар та Максим Луцик. До трійки призерів також увійшов ще один вихованець заслуженого тренера України Геннадія Горохова – Тарас Кравчук у категорії до 71 кг.
Це був відбір до національної збірної України, яка на початку вересня виступить на чемпіонаті світу у Марокко, серед претендентів й нетішинські спортсмени.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/448047109_1069850268060583_4923905087139245387_n.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes240624.jpg)
Срібло чемпіонату Європи з фехтування здобула Аліна Комащук у складі збірної команди України
24.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/1806haes1.jpg)
Вихованка Нетішинської КДЮСШ Мирослава Єфремова – срібна призерка Кубка світу з кікбоксингу
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes1406241.jpg)
Ліцензію оновлено: Кисень медичний від атомників у разі потреби постачатиметься до медичних закладів регіону
14.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes13062024r.jpg)
На Хмельницькій АЕС відбулася ротація моніторингової місії МАГАТЕ
13.06.2024