13.06.2024
В Енергоатомі успішно провели загальностанційне протиаварійне тренування
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news17.jpg)
12-13 червня 2024 року Південноукраїнська АЕС спільно з дирекцією АТ «НАЕК «Енергоатом» та відокремленими підрозділами Компанії провели загальностанційне протиаварійне тренування.
Подібні заходи проводять на вітчизняних АЕС щороку. Вони є надзвичайно важливими в умовах воєнного часу, коли ворог свідомо цілить у енергетичну інфраструктуру України.
В Кризовому центрі НАЕК за перебігом відпрацювання сценарію ракетного обстрілу спостерігали представники Міненерго, Держатомрегулювання, МОЗ, ДСНС, а також фахівці спеціальної моніторингової місії МАГАТЕ, які перебувають на станції.
Підсумовуючи, учасники тренування відзначили швидке та якісне реагування всіх відповідальних служб відокремлених підрозділів Енергоатома, злагодженість, а також витримку і професійність під час ліквідації аварії (умовно, за тренуванням) на АЕС.
Безпека – понад усе!
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo_2024-06-13_16-33-21.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo_2024-06-13_16-33-23.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo_2024-06-13_16-32-55.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo_2024-06-13_16-33-07.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo_2024-06-13_16-32-59.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo_2024-06-13_16-33-26.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo_2024-06-13_16-33-13.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo_2024-06-13_16-33-03.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo_2024-06-13_16-33-10.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/110424first.jpg)
Енергоатом розбудовує котеджне містечко на Хмельницькій АЕС
11.07.2024