29.05.2024
Працівники ПАЕС – чемпіони України з рогейну
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes2905.jpg)
Працівники Південноукраїнської АЕС вибороли першість на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування (рогейн 12 годин). Змагання проходили 25 травня в місті Коростишів на Житомирщині.
137 спортсменів з різних куточків України випробовували себе на території площею 86 квадратних кілометрів. Учасники долали дистанцію до 100 км, шукаючи контрольні пункти за допомогою карти та компаса.
Місто-супутник Південноукраїнської АЕС представляли 22 спортсмени, члени клубу спортивного орієнтування «Гард». Більшість є працівниками енергетичного підприємства.
Саме представникам ПАЕС вдалося здобути першість. Денис Трушков (відділ запобігання та протидії корупції) та Альона Кислиця (відділ охорони здоров’я) за підсумками 12-годинних змагань стали чемпіонами в категорії «Мікс-45».
З бронзовими нагородами у категорії «Ч-45» зі змагань повернулися Микола Свідніцький (цех переробки радіоактивних відходів) та Костянтин Бочаров (навчально-технічний центр). Таке ж досягнення у категорії «Ж-55» й у Надії Щукіної (енергоремонтний підрозділ) та Марини Вичуб. Четверо представників міста енергетиків посіли четверті місця. Це Єгор Петренко (реакторний цех №2) з Олександром Волковим (служба аналізу безпеки) у категорії «Ч-еліта» та Зінаїда Баланюк (управління інформації та громадських зв’язків) з Олександром Косташенком у категорії «Мікс-еліта». Більшість учасників южноукраїнської команди мають звання кандидатів або майстрів спорту.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/FB_IMG_1716889682615.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/20240526_101813.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/FB_IMG_1716889645989.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/FB_IMG_1716889662231.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/polovych18.jpg)
Генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 18 червня 2024 року.
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706202421s.jpg)
Нова віха старого майданчика: за підтримки Енергоатома в Южноукраїнську відкрили сучасну спортивну локацію
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706241.jpg)
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» відбулося протиаварійне тренування
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes11061w.jpg)
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників інформаційно-просвітницького проєкту Енергоатом Junior #АтомШукаєТаланти.
11.06.2024