22.05.2024
Організація молоді ПАЕС провела шашковий турнір для дітей зі складною долею
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes2205.jpg)
Організація молоді Південноукраїнської АЕС, аби підтримати маленьких українців зі складною долею, поновила проведення шашкових турнірів у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей (ЦСПРД). Турнір відбувся минулого тижня. Проходив він за всіма правилами гри у шашки, єдина відмінність - без медалей та призів не залишився жоден з учасників.
Комунальний заклад "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей” розрахований на тимчасовий прихисток маленьких українців віком від 3 до 18 років, які опинилися у складних життєвих обставинах, надання їм соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги. Зараз тут перебувають 36 дітлахів. У кожного своя доля та історія, але всіх їх об’єднує бажання попри все мати щасливе дитинство. І саме завдяки небайдужості дорослих - персоналу закладу та його друзів вони отримують комфортні умови для розвитку й реабілітації.
На шашкові турніри у ЦСПРД чекають давно. Їх поставили на “паузу” через коронавірус, а потім відновити традицію не дало повномасштабне вторгнення росії до України. Війна ще не закінчилась, але за спільним рішенням адміністрації закладу і організації молоді ПАЕС шашкові баталії вирішили проводити знову. “Шашки - гра, яка не тільки розвиває інтелектуальні здібності та логічне мислення, але й навчає бути цілеспрямованим, долати перешкоди на шляху і боротися за свою перемогу. Дітям, які опинились у складних життєвих обставинах, це вкрай важливо”, - підкреслила директорка ЦСПРД Ярослава Мельник.
Протягом року організація молоді ПАЕС планує провести чимало цікавих заходів для вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнська. Зокрема, це творчий майстер-клас з термомозаїки, що розвиває дрібну моторику, координацію, фантазію та логічне мислення. Ще один глобальний проєкт - оновлення графіті-стіни навколо спортивного майданчика закладу. “Це буде командна робота. Хочемо залучити декілька підрозділів - будівельно-монтажне управління, цех вентиляції і кондиціонування повітря, а також художників, які допоможуть зробити макети малюнків на стіні”, - зазначив голова організації молоді Євген Мітченко.
В цілому ЦСПРД допомагають чимало підрозділів атомної електростанції. Зокрема, цех вентиляції та кондиціонування повітря опікується Центром соціально-психологічної реабілітації дітей ще з 2010 року. Атомники допомагають підготуватися і до цього літнього сезону. Через постійні тривоги діти більшість часу проводять на території закладу, тож облаштування безпечних зон для відпочинку та гри на вулиці - вкрай важливі.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/DSC04906.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/DSC04860.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/DSC05005.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/DSC05019.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/polovych18.jpg)
Генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 18 червня 2024 року.
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706202421s.jpg)
Нова віха старого майданчика: за підтримки Енергоатома в Южноукраїнську відкрили сучасну спортивну локацію
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706241.jpg)
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» відбулося протиаварійне тренування
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes11061w.jpg)
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників інформаційно-просвітницького проєкту Енергоатом Junior #АтомШукаєТаланти.
11.06.2024