10.05.2024
Працівники Південноукраїнської АЕС допомагають ЗСУ
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1005.jpg)
Колектив Південноукраїнської АЕС передав чергову партію допомоги підрозділу, в якому служить один з працівників підприємства. Це вагомий внесок у боєздатність українських захисників.
Передача відбулась з рук в руки. Лише на кілька днів Сергій приїхав з Часового Яру. Він вже не вперше отримує від колег найнеобхідніші засоби для свого підрозділу: «Я звертався двічі, й обидва рази на підприємстві відразу ж відгукувалися. Наше підприємство допомагає конкретно, задовольняючи ті запити, які ми робимо», - розповів Сергій.
Цього разу він забрав технічні засоби, які підвищать боєздатність військових та рятуватимуть життя захисників. Придбали спорядження для військових в рамках благодійної акції «Допомога захисникам України», яка триває на підприємстві від початку повномасштабного вторгнення. Вартість нинішньої партії становить майже 270 тисяч гривень. Всього ж, для частини, в якій служить Сергій, уже виділено понад мільйон гривень.
Допомогу Сергію вручали колеги по підрозділу. Вони постійно з ним на зв’язку і намагаються надати всю можливу підтримку. В середині свого маленького колективу також проводять збори та закуповують амуніцію, медикаменти, технічні засоби, допомагають з ремонтом машин. Атомники впевнені: благодійна акція, яка триває на Південноукраїнській АЕС – це необхідна справа, яка рятує життя захисників. Зупинятися не можна, лише так країна зможе вистояти в цій війні.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/00316.MTS.00_00_09_01.Still001.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/00296.MTS.00_00_07_34.Still002.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/polovych18.jpg)
Генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 18 червня 2024 року.
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706202421s.jpg)
Нова віха старого майданчика: за підтримки Енергоатома в Южноукраїнську відкрили сучасну спортивну локацію
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706241.jpg)
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» відбулося протиаварійне тренування
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes11061w.jpg)
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників інформаційно-просвітницького проєкту Енергоатом Junior #АтомШукаєТаланти.
11.06.2024