23.04.2024
Працівники ПАЕС серед переможців «Half Marathon ENERGY 2024»
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/sdfsdf223454saf.jpg)
Південноукраїнську АЕС у змаганнях представляли дев’ятеро спортсменів та спортсменок. «Half Marathon ENERGY 2024» - це благодійний забіг на підтримку Збройних сил України, який вже вдруге організували на Хмельницькій АЕС. Цього разу до Нетішина приїхало майже 200 легкоатлетів з різних куточків України. Вони бігли на дистанціях 5 км, 10 км та 21,0957 км. В абсолютному командному заліку серед відокремлених підрозділів АТ «НАЕК «Енергоатом» легкоатлети ПАЕС показали другий результат.
Так, на дистанції 21,0957 км в абсолютному заліку місця розподілились наступним чином:
- 1 місце – Вячеслав Оголенко, працівник електроцеху;
- 2 місце – Альона Кислиця, фахівчиня відділу охорони здоров’я.
На цій же дистанції у віковій категорії 18-35 років друге місце посіла Тетяна Чебан, у віковій категорії 36-50 років третє місце за представником служби аналізу безпеки Олександром Волковим.
На дистанції 10 км у віковій категорії 36-50 років перше місце зайняла Зінаїда Баланюк, що працює в управлінні інформації та громадських зв’язків, а у віковій категорії 51+ друге місце виборов Сергій Ковальчук, працівник оздоровчо-реабілітаційного комплексу «Іскра».
Участь у «Half Marathon ENERGY 2024» дала можливість спортсменам вкотре продемонструвати свою швидкість, витривалість та жагу до перемоги. Проте ще однією метою заходу був збір коштів для ЗСУ. У результаті цих змагань легкоатлетам вдалося акумулювати 123 тисячі гривень. Цю суму скерують на придбання обладнання та техніки для захисників.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/FB_IMG_1713847745100.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/polovych18.jpg)
Генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 18 червня 2024 року.
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706202421s.jpg)
Нова віха старого майданчика: за підтримки Енергоатома в Южноукраїнську відкрили сучасну спортивну локацію
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706241.jpg)
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» відбулося протиаварійне тренування
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes11061w.jpg)
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників інформаційно-просвітницького проєкту Енергоатом Junior #АтомШукаєТаланти.
11.06.2024