30.04.2024
Профорієнтаційний проєкт для старшокласників реалізовано на Хмельницькій АЕС
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/3f108d85-ffb6-4da8-b3cf-c2d7a045e21f.jpg)
Протягом трьох місяців учні старших класів Острожчини мали можливість побувати у навчально-тренувальному центрі Хмельницької АЕС. Загалом, проєкт охопив понад 350 старшокласників Острога та Вельбівного, які входять до зони спостереження ХАЕС.
Від провідного інструктора НТЦ Вячеслава Іванова майбутні випускники дізналися про важливу роль атомної енергетики, діяльність та перспективи АТ «НАЕК «Енергоатом» та філії «ВП ХАЕС», а також про етапи професійної підготовки атомників і можливості навчання у профільних вишах. На повномасштабному тренажері блочного щита управління учні мали нагоду поспостерігати за навчанням персоналу, який відпрацьовував алгоритм дій під час змодельованої позаштатної ситуації на АЕС.
У новому навчальному році заплановано черговий етап профорієнтаційного проєкту для старшокласників Славутчини.
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes240624.jpg)
Срібло чемпіонату Європи з фехтування здобула Аліна Комащук у складі збірної команди України
24.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/1806haes1.jpg)
Вихованка Нетішинської КДЮСШ Мирослава Єфремова – срібна призерка Кубка світу з кікбоксингу
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes1406241.jpg)
Ліцензію оновлено: Кисень медичний від атомників у разі потреби постачатиметься до медичних закладів регіону
14.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes13062024r.jpg)
На Хмельницькій АЕС відбулася ротація моніторингової місії МАГАТЕ
13.06.2024