Сайт компанії працює у новій бета-версії. Попередня версія сайту за посиланням

09.05.2024

Нове будівництво Енергоатома сприятиме розвитку Миколаївщини

У межах робочої поїздки на Південноукраїнську АЕС очільник Енергоатома Петро Котін зустрівся з головою Миколаївської обласної ради Антоном Табунщиком, Южноукраїнським міським головою Валерієм Онуфрієнком та секретарем Южноукраїнської міськради Денисом Кравченком.

Сторони обговорили безпекову ситуацію в регіоні, питання координації заходів із надання допомоги захисникам України, напрями поточної та майбутньої співпраці.

Окремо обговорили питання будівництва стратегічно важливих об'єктів для зміцнення енергонезалежності держави:  

  • нових енергоблоків на ПАЕС; 
  • Технологічного комплексу з виробництва тепловидільних збірок, яке отримало 100% підтримки Южноукраїнської громади.

Голова Миколаївської облради подякував за постійну увагу і підтримку регіону та допомогу Енергоатома військовим. Зокрема – за нещодавно передані пікапи, які виконують завдання протиповітряної оборони, для захисту Миколаївщини від ворожих обстрілів рашистів.

Петро Котін зазначив, що будівництво нових об'єктів Енергоатома надасть робочі місця мешканцям територіальної громади і значно вплине на розвиток регіону в цілому. 🏗️

«НАЕК від початку військової агресії рф стоїть на захисті енергетичного фронту та докладає всіх зусиль, щоб якомога більше допомагати нашим військовим у їхніх потребах для захисту рідної землі.  Разом з територіальними громадами ми зробимо все, що від нас залежить, для підтримки фронту і досягнення омріяної Перемоги», – зазначив керівник Компанії.

None