09.05.2024
Нове будівництво Енергоатома сприятиме розвитку Миколаївщини
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/09052924first.jpg)
У межах робочої поїздки на Південноукраїнську АЕС очільник Енергоатома Петро Котін зустрівся з головою Миколаївської обласної ради Антоном Табунщиком, Южноукраїнським міським головою Валерієм Онуфрієнком та секретарем Южноукраїнської міськради Денисом Кравченком.
Сторони обговорили безпекову ситуацію в регіоні, питання координації заходів із надання допомоги захисникам України, напрями поточної та майбутньої співпраці.
Окремо обговорили питання будівництва стратегічно важливих об'єктів для зміцнення енергонезалежності держави:
- нових енергоблоків на ПАЕС;
- Технологічного комплексу з виробництва тепловидільних збірок, яке отримало 100% підтримки Южноукраїнської громади.
Голова Миколаївської облради подякував за постійну увагу і підтримку регіону та допомогу Енергоатома військовим. Зокрема – за нещодавно передані пікапи, які виконують завдання протиповітряної оборони, для захисту Миколаївщини від ворожих обстрілів рашистів.
Петро Котін зазначив, що будівництво нових об'єктів Енергоатома надасть робочі місця мешканцям територіальної громади і значно вплине на розвиток регіону в цілому. 🏗️
«НАЕК від початку військової агресії рф стоїть на захисті енергетичного фронту та докладає всіх зусиль, щоб якомога більше допомагати нашим військовим у їхніх потребах для захисту рідної землі. Разом з територіальними громадами ми зробимо все, що від нас залежить, для підтримки фронту і досягнення омріяної Перемоги», – зазначив керівник Компанії.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo_2024-05-09_12-13-22.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/110424first.jpg)
Енергоатом розбудовує котеджне містечко на Хмельницькій АЕС
11.07.2024