16.04.2024
Учасники Атомної школи пройшли на Хмельницькій АЕС тестування та психофізіологічне обстеження
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/436294268_1031257528586524_9122044472074777059_n_wFQ9EKM.jpg)
Минулого тижня учасники Атомної школи ХАЕС займалися з психологами та соціологом групи управління людськими факторами відділу розвитку персоналу.
Старшокласники пройшли психофізіологічне обстеження (ПФО), яке дає змогу визначити рівень розвитку таких якостей як: увага, пам’ять, стійкість до впливу стресів, орієнтація у просторі, швидкість реагування та інші професійні важливі якості, які необхідні для надійної роботи в напружених та небезпечних умовах. Адже багато учнів налаштовано обрати спеціальність, пов’язану з атомною енергетикою, та у майбутньому працювати на стратегічному об’єкті.
Учасники проєкту також пройшли тестування на визначення характерологічних особливостей людини, де дізналися тип свого темпераменту.
«Заняття було дуже інформативне та цікаве. Ми, учасники Атомної школи, – одні з перших, хто пройшов ПФО у новому класі та з новим програмним забезпеченням», - розповідає один з учасників проєкту Святослав Мізгірьов.
«Отримала позитивні враження від занять з психологами, найбільше сподобалось тестування на реакцію за комп’ютерами», - ділиться своїми враженнями Дар’я Лоточук.
«З учнями приємно працювати. Вони були зацікавлені та самі хотіли пройти тестування. Ми не оцінювали їх, хоча усі учасники показали достойні результати», - зауважила Ольга Веселовська, психолог відділу розвитку персоналу.
Такі обстеження дають не тільки уявлення про здатності людини, можливість та доцільність продовжувати рухатись за обраним фахом, а й спонукають до особистісного росту, визначають здібності до тієї чи іншої професії та дають поштовх до розвитку.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/436343759_1031257441919866_1768291996752694766_n_LNE1CGr.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes240624.jpg)
Срібло чемпіонату Європи з фехтування здобула Аліна Комащук у складі збірної команди України
24.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/1806haes1.jpg)
Вихованка Нетішинської КДЮСШ Мирослава Єфремова – срібна призерка Кубка світу з кікбоксингу
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes1406241.jpg)
Ліцензію оновлено: Кисень медичний від атомників у разі потреби постачатиметься до медичних закладів регіону
14.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes13062024r.jpg)
На Хмельницькій АЕС відбулася ротація моніторингової місії МАГАТЕ
13.06.2024