09.04.2024
Хмельницьку АЕС відвідали майбутні електрики
Студенти Мирогощанського аграрного фахового коледжу відділення «Електрифікація» спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», відвідали з освітньою метою ХАЕС.
Студенти-електрики дізналися про основні процеси з виробництва електроенергії, побували на повномасштабному тренажері блочного щита управління, а також у приміщенні центрального щита управління, де мали нагоду поспілкуватися з фахівцями електричного цеху підприємства й отримати відповіді на актуальні для них питання.
Під час профорієнтаційного візиту майбутні електрики поглибили теоретичні знання, отримані на лекціях і практичних заняттях, й розширили горизонти щодо майбутньої кар’єри в галузі енергетики.
«Екскурсія студентів-електриків на ХАЕС – можливість побачити, як виглядає робоче середовище на сучасній електростанції, які технології використовуються, та зрозуміти важливість своєї ролі в забезпеченні безперебійного електропостачання», - підсумував результат візиту керівник групи, викладач відділення «Електрифікація» Віталій Давидов.
На Хмельницькій АЕС профорієнтаційна діяльність – важлива складова кадрової політики підприємства. Колектив співпрацює із профільними вишами, а також закладами освіти різного рівня, інформуючи та заохочуючи до здобуття професії атомника.
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes240624.jpg)
Срібло чемпіонату Європи з фехтування здобула Аліна Комащук у складі збірної команди України
24.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/1806haes1.jpg)
Вихованка Нетішинської КДЮСШ Мирослава Єфремова – срібна призерка Кубка світу з кікбоксингу
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes1406241.jpg)
Ліцензію оновлено: Кисень медичний від атомників у разі потреби постачатиметься до медичних закладів регіону
14.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes13062024r.jpg)
На Хмельницькій АЕС відбулася ротація моніторингової місії МАГАТЕ
13.06.2024