08.04.2024
Фахівці управління інформації та громадських зв’язків філії «ВП ПАЕС» продовжують серію дидактичних заходів для дітей
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1712322617_3.jpeg)
5 квітня учні ліцею №4 м Южноукраїнськ корисно та продуктивно провели позаурочний час в інформаційному центрі «Імпульс». Діти стали активними учасниками навчально-пізнавального проєкту «Енергоквест».
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1712322617_4.jpeg)
Що таке кВт? Звідки береться електрика у квартирі? Чому атомна енергетика є перспективною? Тепер діти знають відповіді на ці питання. Енергетичну командну гру адаптовано до різновікової шкільної аудиторії. Вона є зрозумілою та цікавою.
Дослідницький інтерактив включав чотири тематичних блоки. Набуті знання ліцеїсти закріплювали анімаційним роликом про те, як працює АЕС та відеосюжетом про безпечну роботу нашого енергокомплексу та його екологічність. На згадку про змістовну екскурсію гостям презентували фірмові подарунки від філії «ВП «Південноукраїнська АЕС».
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1712322617_5.jpeg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1712322617_6.jpeg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1712322617_7.jpeg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1712322617_8.jpeg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1712322617.jpeg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1712322617_2.jpeg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/polovych18.jpg)
Генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 18 червня 2024 року.
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706202421s.jpg)
Нова віха старого майданчика: за підтримки Енергоатома в Южноукраїнську відкрили сучасну спортивну локацію
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706241.jpg)
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» відбулося протиаварійне тренування
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes11061w.jpg)
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників інформаційно-просвітницького проєкту Енергоатом Junior #АтомШукаєТаланти.
11.06.2024