08.04.2024
Скелелази з міста-супутника Хмельницької АЕС – призери Всеукраїнських змагань
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/436443181_18099894862396842_3494104144180259629_n.jpg)
Скелелази клубу «Вершина» з міста Нетішина продемонстрували високий рівень підготовки на Всеукраїнських змаганнях серед молоді та юніорів, у дисципліні «болдеринг» в рамках «The WALL CUP: учнівська ліга».
Понад 200 учасників з усієї України взяли участь у змаганнях, де вихованці клубу «Вершина», яким опікується працівник Хмельницької АЕС Олександр Веремійчук, здобули медалі різного ґатунку та посіли високі місця.
Серед дівчат у категорії 2010-2009 років народження вихованка клубу Вікторія Мучак посіла перше місце, успішно подолавши надскладні траси, та відразу виконала розряд кандидата у майстри спорту України.
Третє місце серед юнаків 2012-2011 р. н. посів нетішинець Захар Аверкієв.
Серед молодших успішно виступив також вихованець клубу «Вершина» Лук’ян Смолій, який посів друге місце. За підсумками змагань призерам присвоєно 1-й юнацький розряд зі скелелазіння.
Варто відзначити й фіналістів змагань, які також продемонстрували достойні результати. Зокрема, четвертими у категорії 2012-2011 р. н. стали скелелази Марія Бершеда та Владислав Касянчук. П’ятим серед найстарших - Максим Марковський.
Юні спортсмени не зупиняються на досягнутому і, наразі, готуються до молодіжного Чемпіонату України.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/436268966_18099894874396842_4468642022786468032_n.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/434019224_1026575189054758_5025365585091684929_n.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes240624.jpg)
Срібло чемпіонату Європи з фехтування здобула Аліна Комащук у складі збірної команди України
24.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/1806haes1.jpg)
Вихованка Нетішинської КДЮСШ Мирослава Єфремова – срібна призерка Кубка світу з кікбоксингу
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes1406241.jpg)
Ліцензію оновлено: Кисень медичний від атомників у разі потреби постачатиметься до медичних закладів регіону
14.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes13062024r.jpg)
На Хмельницькій АЕС відбулася ротація моніторингової місії МАГАТЕ
13.06.2024