31.05.2023
Атомники завітали до дитячого соцготелю
Напередодні Дня захисту дітей на свято до вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей міста Южноукраїнськ завітали представники Південноукраїнського енергокомплексу, зокрема члени профкому та молодіжної організації. Цього ж дня вихованців соцготелю привітав перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик. Гості подарували дітлахам чимало сюрпризів, солодощі та іграшки.
«Війна забрала в нас багато свят, які ми неодмінно будемо святкувати вже після перемоги. Нині День захисту дітей є днем захисту країни, бо ви - наше продовження, і ваше щасливе та мирне майбутнє – найбільша мотивація для Збройних сил України», - звернувся до вихованців центру заступник голови профспілкового комітету ВП ПАЕС Владислав Момотов.
Крім подарунків для дітей представники енергокомплексу вручили очільниці соціального готелю Ярославі Мельник павербанк для працівника закладу, який нині перебуває на передовій. Сьогодні тисячі маленьких сердець б’ються в унісон із серцями захисників і посилають їм свою підтримку, підсилюючи віру в перемогу та мир.
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/polovych18.jpg)
Генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 18 червня 2024 року.
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706202421s.jpg)
Нова віха старого майданчика: за підтримки Енергоатома в Южноукраїнську відкрили сучасну спортивну локацію
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706241.jpg)
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» відбулося протиаварійне тренування
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes11061w.jpg)
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників інформаційно-просвітницького проєкту Енергоатом Junior #АтомШукаєТаланти.
11.06.2024