23.05.2023
Футбольний кубок губернатора – в южноукраїнців
![Футбольний кубок губернатора – в южноукраїнців](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/1_wx0ln7y.jpg)
Шалені емоції та щирість почуттів, непередбачуваність і неймовірна розв’язка, командний дух та справжня самовіддача улюбленій справі – саме так можна охарактеризувати участь вихованців спорткомплексу «Олімп» ВП «Південноукраїнська АЕС» у фінальних змаганнях з футболу серед дитячо-юнацьких команд Миколаївської області у вікової категорії U-16 на кубок губернатора Віталія Кіма «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ».
До фіналу змагань Першої ліги, який відбувся 21 травня у м. Миколаєві, увійшли 4 команди: СДЮСШОР (м. Миколаїв), ДЮСШ (смт Казанка), команда вихованців Кривоозерського ліцею №1 та СК «Олімп» (м. Южноукраїнськ).
![Грамота](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/2_VtbkNib.jpg)
Для визначення переможця турніру кожній з команд слід було зіграти по 3 матчі за коловою системою. Майже всі футбольні фахівці, присутні цього дня на змаганнях, фаворитом турніру вважали команду обласного центру. Воно й не дивно: вихованці спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з футболу, в складі якої працюють 14 досвідчених тренерів, мають неабиякий досвід участі у чемпіонатах України.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/5_SgJ5HFD.jpg)
Проте самовіддача та командний дух допомогли южноукраїнцям здолати навіть такого титулованого суперника. Вирішальний матч змагань за 1 місце з командою СДЮСШОР (м. Миколаїв) став справжнім випробуванням на міцність не лише для гравців, а й для тренерів обох команд. М’яч, забитий миколаївцями в першому таймі, лише згуртував футболістів з міста атомників у прагненні здобути перемогу. Зібраність гравців, холоднокровність в ухваленні рішень і взаємна довіра на полі дозволили зрівняти рахунок наприкінці другого тайму. Це майстерно та технічно зробив гравець команди «Олімп» Олег Кептя.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/3_K6AOW1j.jpg)
Переможця визначила серія післяматчевих пенальті, яка закінчилась з рахунком 7:6 на користь южноукраїнців.
За результатами турніру суддівська колегія змагань нагородила індивідуальними призами двох вихованців спорткомплексу «Олімп»: капітана команди Андрія Буркуна як кращого гравця турніру та Олега Кептю як найкращого гравця фіналу. Всі учасники змагань також отримали пам’ятні подарунки на згадку про це свято спорту.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/4_DxFZXMY.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/polovych18.jpg)
Генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 18 червня 2024 року.
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706202421s.jpg)
Нова віха старого майданчика: за підтримки Енергоатома в Южноукраїнську відкрили сучасну спортивну локацію
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706241.jpg)
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» відбулося протиаварійне тренування
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes11061w.jpg)
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників інформаційно-просвітницького проєкту Енергоатом Junior #АтомШукаєТаланти.
11.06.2024