22.05.2023
Працівники Південноукраїнської АЕС - переможці чемпіонату України зі спортивного орієнтування
![Працівники Південноукраїнської АЕС - переможці чемпіонату України зі спортивного орієнтування](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/8f56d775-9e13-45dc-8a90-42e7dbc971e7.jpg)
Працівники Південноукраїнської АЕС стали переможцями чемпіонату України зі спортивного орієнтування серед ветеранів фізичної культури і спорту (рогейн, 24 години), що проходив з 13 по 14 травня.
Участь у змаганнях взяли майже 100 спортсменів з 15 регіонів країни. Вони боролися за першість у рогейні. Це вид спортивного орієнтування з подолання дистанції протягом 24 годин. Рогейн поєднує в собі стратегію, тактику, навігацію на пересіченій місцевості та фізичну витривалість. Місцем проведення змагання став лісовий масив поблизу м. Вижниця Чернівецької області.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/df53cb35-8157-4167-8033-ebb9c5b8a3bb.jpg)
Миколаївщина була представлена у віковій групі «ветерани 40+» двома командами – жіночою та чоловічою. Збірні складалися виключно з працівників Південноукраїнської АЕС. До складу жіночої увійшли тренер-викладач спорткомплексу «Олімп» Леся Свідніцька та провідний інженер виробничо-технічної служби Валентина Волкова, до чоловічої - провідний інженер служби аналізу безпеки Олександр Волков та керівник відділу з запобігання і протидії корупції Денис Трушков. Спортсменам належало зібрати якомога більше контрольних пунктів з 62 наявних. Приклавши максимум фізичних, технічних та морально-вольових зусиль, до фінішу жіноча команда прийшла першою, чоловіча – третьою.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/fafe6a20-167b-4a8d-9fad-37df8c66e1cc.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/polovych18.jpg)
Генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 18 червня 2024 року.
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706202421s.jpg)
Нова віха старого майданчика: за підтримки Енергоатома в Южноукраїнську відкрили сучасну спортивну локацію
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706241.jpg)
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» відбулося протиаварійне тренування
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes11061w.jpg)
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників інформаційно-просвітницького проєкту Енергоатом Junior #АтомШукаєТаланти.
11.06.2024