08.01.2024
Рівень води у ставку-охолоджувачі ЗАЕС – стабільний
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-0801242-1.png)
Попри підрив російськими окупантами греблі Каховської ГЕС, ситуація залишається стабільною та контрольованою. Наразі рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької атомної електростанції становить 15,63 м. Рівень води в «гарячому» каналі Запорізької ТЕС, звідки за необхідності підживлюється ставок ЗАЕС, – 16,76 м. У «холодному» каналі ЗаТЕС рівень води сягає відмітки 10,55 м.
‼️ Слідкуйте за інформацією лише на офіційних ресурсах!